Jak získat půjčku snadno, rychle a výhodně?

Chcete si vzít půjčku a potřebujete poradit, jak si najít takovou, jež bude rychle vyřízená, nebude vás stát moc peněz a její sjednání bude jednoduché a pohodlné? Sepsali jsme pro vás několik základních rad, které vám pomohou vybrat ten nejlepší dostupný úvěr.

Půjčku vybírejte s pomocí srovnávače úvěrů

Naprostým základem při vybírání vhodného úvěru je nezávislé srovnání půjček. To si ale nemusíte zdlouhavě a složitě dělat sami, stačí když použijete některý ze zavedených internetových portálů, jež se porovnání půjček dlouhodobě věnují.

Vysoce kvalitní a profesionální jsou zejména weby PůjčkyHned.cz a CoolPůjčky.cz, z menších stránek pak můžeme zmínit např. ParadniPujcky.cz nebo Vyhodnaky.cz.

Sjednejte si půjčku online a ušetříte spoustu času

V dnešní době už se dělá přes internet spousta věcí – můžete přes něj nakupovat nejrůznější zboží, telefonovat, pracovat, sledovat televizní vysílání, poslouchat hudbu, sázet na sportovní výsledky a mnoho jiných věcí. Jednou z mnoha aktivit, které se dají pohodlně a rychle zařídit online, jsou i různé typy půjček. Pokud si žádost o úvěr podáte přes příslušné webové stránky, můžete mít peníze na účtě mnohem rychleji, než kdybyste kvůli tomu chodili až do banky.

Stačí-li vám jen pár tisíc, vyberte si některou z prvních půjček zdarma

Někdy se lidé ocitnou v situaci, kdy jim stačí jen minimální částka, třeba jen pár tisíc na přežití do další výplaty. V takovém momentě jsou jednoznačně nejlevnějším a nejvýhodnějším řešením tzv. SMS půjčky. Ty mají spoustu výhod – nejen, že můžete získat tyto půjčky ihned, ale navíc jsou mnohdy zcela zbaveny poplatků a úroků. Tuto nabídku nabízí čím dál více poskytovatelů, k těm nejznámějším patří především Japonská půjčka nebo Zaplo. V každém případě, u každé společnosti lze první půjčku zdarma získat jen jednou, další žádost už je zpoplatněna dle standardní sazby.

Přečtěte si také:  Půjčky pro všechny bez rozdílu

Srovnání úvěrových produktů je základem k výběru výhodné půjčky

Jak už bylo řečeno na začátku, velmi důležité je mít po ruce srovnání půjček, díky kterému budete mít perfektní přehled nejen o tom, jaké jsou vůbec možnosti, ale hlavně uvidíte, kolik peněz vám která firma může půjčit, na jak dlouho, s jakým poplatkem, úrokem, za jakých podmínek atd. Nikde nenajdete tolik informací z této oblasti pohromadě na jednom místě, jako na nezávislých srovnávacích portálech. Ty jsou klíčem k tomu, abyste si mohli vybrat nejvýhodnější úvěr na trhu.

Nejdůležitější je vybírat jen z prověřených poskytovatelů

S internetovými srovnávači pak souvisí ještě jedna velmi důležitá věc – jsou v nich jen ověřené úvěrové společnosti a tak se jejich použitím snadno vyhnete nebezpečí podvodu. U nebankovních úvěrů je toto riziko obzvláště vysoké, takže i toto je silný argument, proč některou ze srovnávacích stránek použít.

Kvůli půjčce zbytečně netelefonujte, vše se dá vyřešit online nebo osobně

K poměrně častým chybám, jež lidé při shánění půjčky dělají, je to, že se nechají napálit podvodníky, provozujícími podvodné telefonické linky. Na nich může stát minuta hovoru až kolem stovky a díky tomu, že operátory hovor záměrně protahují, můžete tak provolat až tisíce korun. Žádnou půjčku pak navíc nedostanete, jde o čistý podvod, založený právě na telefonní lince s vysokou tarifikací. Půjčku si tak sjednávejte pouze osobně či online a vždy jen od důkladně prověřených finančních společností, kde vám žádné nebezpečí nehrozí.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..