Revitalizační úvěry

Revitalizační úvěryPlánujete revitalizaci Vašeho panelového domu? Naše firma Vám nabízí posouzení Vaší stávající situace s návrhem řešení, prvotní jednání se všemi vlastníky nebo nájemníky, poradenství a konzultace v oblasti právní, ekonomické a finanční i jiné stránce, zpracování cenových nabídek od partnerských firem týkajících se revitalizace, zajištění a organizování dalších výběrových řízení dle požadavku, nestranné posouzení a hodnocení všech cenových nabídek týkajících se revitalizace a doporučení nejvýhodnější varianty revitalizace.

Revitalizace panelových domů

V případě vzájemného souladu Vám za zpoplatnění dále nabízíme na základě plné moci jednání se všemi dotčenými orgány týkajících se revitalizace, zajištění veškeré dokumentace pro případný úvěr, zajištění veškeré dokumentace pro stavební řízení, zajištění veškeré dokumentace a vyřízení státní dotace programu PANEL, technologický dohled a stavební dozor a nezávislé předání díla a zajištění kolaudace.

Jistě většina z nás ví, že bytový fond panelových domů v České republice je hluboce poznamenán dlouhodobě zanedbanou údržbou. Při neustálém dlouhodobém odkládání revitalizace řada konstrukčních částí panelových domů vykazuje značné závady. Tyto závady se znatelně projevují snižováním užitných vlastností paneláků a zvyšováním provozních nákladů.

Přečtěte si také:  Jak získat půjčku snadno, rychle a výhodně?

Revitalizační úvěry

Z dlouholetých zkušeností jasně vyplývá, že mnoho obyvatel takovýchto panelových domů řeší a bude muset řešit situaci, kdy stávající okna dosloužily a jsou v havarijním stavu, fasáda budovy vykazuje značné statické poruchy konstrukce, výtah vyžaduje rekonstrukci minimálně vyplývající z norem EU, střešním pláštěm zatéká….

Rozhodnutí o revitalizaci panelového domu je pro převážnou většinu lidí rozhodnutím strategickým a je jednou za život. Revitalizace panelového domu je finančně velmi náročná akce. Většinou však fond oprav daného domu nedisponuje dostatečným finančním kapitálem. Můžete zažádat i o půjčku na bydlení, kterou si můžete vybrat z pestré nabídky dostupných půjček.

Co tedy dělat?

V podstatě jsou tři možnosti:

  1. V případě, že revitalizace nebude provedena, jen tiše snášet stávající a zhoršující se stav domu a pokorně platit vysoké ceny za spotřebované energie a služby.
  2. V případě, že revitalizace bude provedena později ( až se našetří ) dojde vlivem inflace ke nehodnocení hodnoty úspor a současně k nárůstu cen energií, lidské práce i celkové ceny revitalizace.
  3. Financovat rekonstrukci prostřednictvím speciálního úvěru REVIT a využít státní dotaci.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..