Půjčky pro nezaměstnané

Lidé bez práce nemají život zrovna snadný. Musí se uživit, i když často nemají z čeho, nemohou si koupit zboží, které by se jim líbilo, a mizerný příspěvek od státu obvykle tak-tak pokryje náklady spojené s bydlením.

Nepříjemný okamžik nastane v tu chvíli, kdy postihnou nezaměstnaného náhlé a nečekané výdaje. Kde vzít chybějící peníze, když už i tak běžný příjem nestačí?

Podmínky banky jsou striktní

Banka totiž nezaměstnaným nepůjčí. To by musel být extra případ a z minulosti dost bonitní klient, aby mu byla finanční půjčka poskytnuta bez toho, aniž by musel aktuální zaměstnání dokládat. Navíc banky obecně stanovují, že neposkytují půjčky těm, jež jsou pouze ve zkušebním období.

Víme, kde hledat nejlevnější půjčky ve Zlíně.

Když potřebuje peníze nezaměstnaný

A právě tím že právě nezaměstnaní nemají peněz nazbyt a hledají alternativy častěji, než dlouhodobě zaměstnaní jedinci, jak peníze získat kloudnou a schůdnou cestou, specializují se finanční nebankovní společnosti právě na takové klienty a poskytují půjčky pro nezaměstnané.

Kdo může žádat o půjčku pro nezaměstnané

Finančním úvěrem, který je určen pro nezaměstnané není nutností, aby člověk doložil svoji nezaměstnanost osvědčujícím listem z úřadu práce, ale naopak co se zaměstnanosti týče, nemusí dokládat vůbec nic. Půjčky pro nezaměstnané jsou tak určeny pro každého dospělého a svéprávného. To je základní a důležitá podmínka k tomu, aby byla taková půjčka poskytnuta.

Přečtěte si také:  Půjčky na dovolenou

Vhodný klient pro finanční společnost

Typ úvěru, zvaný půjčka pro nezaměstnané, je tak vhodným řešením při akutní potřebě peněz jak pro osoby, které nemají zaměstnání, jsou studenty, či naopak důchodci anebo matky na rodičovské dovolené. Všichni tito lidé pobírají jisté důchody, příspěvky od státu, a právě z toho důvodu jsou pro banku nezajímavým klientem.

Zde si můžete půjčit až 20000 Kč a půjčka je primárně určena pro nezaměstnané.

Avšak pro společnosti nebankovní je naopak takový klient žádán, protože právě on potřebuje peníze. Existuje tak mnohem větší pravděpodobnost, že si tento klient o půjčku pro nezaměstnané zažádá. Přitom může být solidním klientem s pravidelným a včasným splácením.

Půjčky pro nezaměstnané
geralt / Pixabay

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..