Nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčky jsou v dnešní době velmi populární a to z mnoha důvodů. Hlavním lákadlem společností je rychlé dodání peněz. Pokud je vše v pořádku a splníte několik málo kritérií, tak je půjčka rychle vyřízená. Navíc u některých společností nemusíte předkládat tolik dokumentů a snadněji na půjčku dosáhnete.

Společnost Provident patří k jedněm z nejznámějších nebankovních institucí u nás. Má velmi dlouhou historii, jelikož byla založena již v roce 1880 ve Velké Británii.

Provident Financial, jak se společnost správně jmenuje, působí na českém trhu více jak patnáct let a to od roku 1997.

Od té doby uspokojila více než 260 000 klientů. Proč je půjčka od Providentu tak žádaným artiklem? Společnost se chlubí zodpovědným přístupem ke klientům, korektním způsobem vyřizování a žádnými skrytými poplatky. Provident se snaží být blízko lidem, a proto můžete navštívit jednu z mnoha poboček po celé České republice a pohodlně si sjednat půjčku. Dle ohlasů na internetu jsou obchodní zástupci velmi ochotní a vycházejí klientům vstříc.

Zažádat o půjčku můžete vyplněním online formuláře na internetových stránkách Providentu. Tam musíte zadat své jméno a hlavně telefonní číslo, aby vás mohl kontaktovat zástupce a domluvit si s vámi schůzku, na které proberete detaily vaší půjčky. Půjčku můžete vyřídit i po telefonu, operátoři jsou vám k dispozici na lince 844 188 189 po celý týden. Ve všední dny od 7:00 do 20:00 hodin a o víkendech od 9:00 do 18:00 hodin.

Výhody půjčky Provident

Hlavní předností je rychlost, často můžete peníze dostat ještě v den, kdy o ně požádáte nebo ten následující. Je to díky velkému množství poboček a hlavně minimu papírování. Provident poskytuje půjčky na cokoli, v praxi to znamená, že nemusíte uvádět, co všechno potřebujete nakoupit. Stačí vyplnit žádost nebo zavolat a nikdo se vás nebude ptát.

Přečtěte si také:  SMS půjčka od Ferratum

Půjčka od Providentu je poskytována bez ručitele. Právě díky tomu je pro mnoho lidí snadné na ni dosáhnout. Když podáte žádost o půjčku, tak společnost sama vyhodnotí, zda jste schopni splácet. Navíc nenahlíží do různých registrů, takže se nemusíte bát, že pokud tam vaše jméno figuruje, tak to bude důvodem k neschválení žádosti. Takový přístup mají ve většině případů banky, proto není jednoduché u nich půjčku získat.

Provident poskytuje půjčky ve výši od 4 000 Kč do 80 000 Kč. Vy si můžete vybrat, zda chcete peníze obdržet hotovostní či bezhotovostní formou. Od tohoto výběru se odvíjí i způsob splácení. Hotovostní půjčka znamená, že peníze dostanete přímo do ruky. Splácení je poté také hotovostní. Doba splatnosti je 45, 60 či 100 týdnů. Předem dostanete přehledný splátkový kalendář a budete přesně vědět, kolik zaplatíte. Naopak Bezhotovostní půjčka, jak je z názvu patrno, probíhá bezhotovostně. Nehodí se pro ty, kteří potřebují peníze do druhého dne, protože peníze obdržíte na uvedený účet do 13 kalendářních dnů po podpisu smlouvy. Doba splatnosti je stejná jako u Hotovostní půjčky.

Půjčka Provident je bez skrytých poplatků. Hned od začátku budete vědět, kolik ve finále zaplatíte. Nebudou vás čekat žádné překvapující poplatky na závěr ani v průběhu splácení. Jestliže se dostanete do problémů se splácením, tak neplatíte žádné sankce. Ve smlouvě máte jasně danou celkovou dlužnou částku a té se budete držet po celou dobu splácení.

Ke každé půjčce od Providentu dostanete přehlednou smlouvu. Se společností uzavřete Smlouvu o půjčce, která obsahuje pouze jeden list. Nesetkáte se s dodatky psanými malým sotva čitelným písmem. Vše je stručné, jasné a přehledné.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..