SMS půjčka od Ferratum

SMS půjčka Ferratum
SMS půjčka Ferratum

Nový model půjčky přišel na český trh zhruba v roce 2005. Přišla firma Ferratum a její produkt finské půjčky, neboli sms půjčky. SMS půjčky jsou tu velice zavedené a po celém světě mají více než milion zákazníků. Největší výhoda SMS půjčky je ta, že nepotřebujete příjem, nepotřebujete ručitele, stačí mít pouze čistý registr dlužníků.
To znamená, že nesmíte být zapsán v jednom z registru dlužníků (například registr dlužníků SOLUS) a v spoustě dalších významných registrů, které využívají bankovní instituce, ale i nebankovní sektor, jako je například firma Ferratum.

Půjčka od Ferratum – efektivní řešení problémů

Půjčování peněz od Ferratum je velmi jednoduché a může si u nich půjčit opravdu každý. Půjčku si můžete půjčit od tisícovka až po 10 tisíc. V rámci ochrany před spotřebitelem, který si vyřizuje spotřebitelský úvěr, v tomto případě spíš půjčku s poplatkem, aby věděl, že je člověk schopný splácet půjčku od Ferratum, zvedá po každé úspěšné splacené půjčce hranici o dva tisíce. Například jako nový zákazník si můžete půjčit 2 tisíce, splatíte jí, a poté si můžete půjčit 4 tisíce… a takhle to chodí stále. Půjčka se neustále zvedá a její smysl roste stále více. Ferratum SMS půjčka nepočítá žádné úroky nebo RSNP, přidává pouze ke každé tisícovce 250 korunový poplatek, který v konečné důsledku je výhodnějších jak nějaké úroky, nebo RSNP. Vezmeme si to na příkladu, klient si vezme úvěr v hodnotě 4 tisíc, ke každé tisícovce se připočte 250 korun, v konečném důsledku zaplatí pět tisíc korun.

Přečtěte si také:  Feratum půjčka přes SMS

Půjčka od Ferratum je opravdovou špičkou na našem trhu a SMS půjčka můžete využívat i přes mobil, stačí podle kritérií zadaných na webových stránkách společnost odeslat SMS v určitém tvaru, zaplatit jednorázový poplatek a i vy můžete půjčku mít. Stačí se pouze snažit nebýt v registru, kam vás může poslat i společnost Ferratum a pečlivě vše splácet. Nelamte si hlavu, že vám chybí peníze před výplatou, vždy tu existuje nějaká společnost, která půjčuje peníze bez ohledů na člověka.

One comment

  1. Půjčka od Ferratum je výhodná hlavně pro stále klienty, kteří si můžou půjčit víc peněz a mají i nižší úroky jak když si někdo půjčí poprvé. Já jsem stály klient a půjčku využiju vždy když nutně potřebuji peníze a vím, že je do 30 dni splatím. Jinak hrozí penále a to už pak půjčku pěkne prodraží.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..